بسکتبال و زندگی

چرخاندن توپ

سلام بر همگی خوبین؟ چه خبرا ؟ امروز با یه حرکت ساده و زیبا ولی عام پسند پیشتون اومدم .تصاوير زيباسازی وبلاگ ، عكس های ياهو ، بهاربيست       www.bahar-20.com

همه ی بسکتبالیا میتونن توپ رو رو انگشت خودشون بچرخونن ولی اکثرا با اشکالات .زیاد این نوشته که از کتابی زیر نظر فدراسیون جهانی هستو برای مبتدی ها و حرفه ای ها لازمه .گرد آوری شده .

                                                       چرخاندن توپ

به عنوان یه زنگ تفریح کوچک »سعی کنید توپ را با انگشتان خود بچرخانید.این فن خیلی کم در تمرین استفاده میشه ولی یک سرگرمی خوب است و دوستان و خانواده تان شما را مورد تشویق قرار خواهند داد سعی کنید این تمرین را در اتاق نشیمن یا جای که اسباب و لوازم گران قیمت یا آینه قرار دارد انجام ندهید و این را هم بدانید که این کار تمرین زیادی می طلبد .

در حالی که انگشتانتان رو به جلو و دور از بدنتان میباشد توپ را با کف دست خود بگیرید با دست دیگر از افتادن توپ جلوگیری کنید حالا توپ را آهسته به سمت انگشت اشاره خود سر بدهید .انگشت اشاره را کم کم از حالت افقی به حالت امودی در بیاورید .غالبا انگشت در این حالت به سمت بینی شما اشاره میکند .بقیه انگشتان خود را ببینید و حالا توپ را روی انگشت اشاره خود بچرخانید . در این حالت باید انگشت شما زیر توپ قرار گیرد تا در صورت به هم خوردن تعادل توپ مثل یک کمک فنر عمل کند و توپ را به حالت اول برگرداند اگر بتوانید توپ را روی ناخنتان نگه دارید . چرخش توپ طولانی تر است.

چطور بود هاااااااااااااااااااان ؟؟؟ بازم در مورد بسکت مطلب بنویسم یا همون عکس کافیه ؟

به هر حال امیدوارم حال کرده باشین . حال بگزریم که کلی عکس داغ استریتی براتون پست کردم که قدرت بازیکنای غیر حرفه ای امریکا رو نشون میده

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

حلقه رو بچسب تصاوير زيباسازی ، عكس های ياهو ، بهاربيست       www.bahar-20.com

حال کردین یا نه ؟؟؟!!!!!! تصاوير زيباسازی ، عكس های ياهو ، بهاربيست       www.bahar-20.com

+ نوشته شده در  شنبه ۵ بهمن۱۳۸۷ساعت ۱۹:۰ بعد از ظهر  توسط محمد  |